Moje usługi – zarządzaj wszystkimi rachunkami na jednej platformie

Rozwój technologii jest widoczny w każdych dziedzinach życia, nawet w płaceniu rachunków. Pierwszym krokiem do nowoczesnych rozwiązań była możliwość wykonywania przelewów za prąd, wodę czy gaz za pomocą internetu. Przyszedł czas na wykonanie kolejnego kroku w przód. Mowa tutaj o platformie dla osób, które z płaceniem rachunków zwlekają do ostatniej chwili. Moje Usługi, to połączenie innowacyjnego rozwiązania i technologii internetowej, dzięki czemu wykonywanie przelewów stanie się prostsze i szybsze.

Co to jest platforma Moje Usługi?

Każdy płacący comiesięczne zobowiązania wie jak uciążliwe może to być zadanie. Niestety w obecnych czasach za wszystko trzeba płacić, jednak dużym ułatwieniem jest wykorzystywanie do tego internetu. Dzięki niemu można w prosty i szybki sposób zalogować się na swoje konto bankowe i wykonać kilka przelewów, ale nawet i na to może niekiedy zabraknąć czasu. Najnowszym rozwiązaniem jest portal Moje Usługi.

Innowacyjne rozwiązanie i szereg technologii zastosowany do wykonywania operacji przez jego pracowników sprawia, że za jego pomocą klienci mogą w błyskawiczny sposób zapłacić wszystkie rachunki. Ponadto portal oferuje możliwość uiszczenia opłat wszystkich na raz jednym kliknięciem, co sprawia, że nie trzeba wykonywać kilku transakcji.

Jak działa platforma Moje Usługi?

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste. Wystarczy się zarejestrować, a następnie dodać, zalogować i wybrać odpowiednich dostawców, których rachunki będą opłacane przy pomocy platformy. W ten sposób co miesiąc Moje Usługi będzie pobierać informacje o opłatach, jakie powinny być wykonane na rzecz wybranych operatorów.

Dzięki zebraniu w jednym miejscu wszystkich należności użytkownik nie będzie miał obaw, że zapomniał o jakimś przelewie. Obecnie na liście dostawców znaleźć można operatorów komórkowych, telewizyjnych oraz gazowych. Istnieje możliwość również wyszukania podmiotu na rzecz, którego mają być opłacane rachunki.

Najlepszą funkcją zdaniem wielu testujących platformę jest możliwość uiszczenia wszystkich opłat za jednym kliknięciem. Generuje to oczywiście oszczędność czasu, którego użytkownik musiałby poświęcić więcej na kilka transakcji. Jest to bardzo dobry przykład tego jak technologia informatyczna prężnie się rozwija i pozwala pomóc człowiekowi w codziennych obowiązkach.

Dla kogo jest ta platforma?

Platforma została stworzona przez ING, jednak jej oferta kierowana jest do wszystkich ludzi chcących ograniczyć do minimum procesy związane z realizacją różnego rodzaju opłat. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma możliwości pominąć jakiegoś zobowiązania. Ponadto nie trzeba co miesiąc sprawdzać kwoty, jaką trzeba uiścić na rzecz danego dostawcy, gdyż serwis sam pobiera szczegółowe informacje od niego.

Leave a Comment