Do 10 lipca na huawei.pl promocyjne oferty m.in. na nowoczesne laptopy marki

laptopySzukasz laptopa do pracy i nauki, na przykład ultracienkiego i lekkiego MateBook X Pro lub wydajnego sprzętu do rozrywki, takiego jak MateBook D 14? Od 6 do 10 lipcaw sklepie huawei.pl czekają promocyjne oferty na wybrane modele laptopów w atrakcyjnych cenach. Klienci sklepu będą mogli też skorzystać ze specjalnej oferty na fotograficzny smartfon P40 lite, bezprzewodowe słuchawki FreeBuds Pro, a także router WiFi Mesh.

Klienci huawei.pl mogą od dzisiaj do 10 lipca kupić jeden z najbardziej zaawansowanych laptopów marki – MateBook X Pro – w nowej, odświeżonej edycji 2021, z procesorem Intel 11. generacji w promocyjnej cenie 6999 zł lub 6499 zł (zależnie od pojemności pamięci: 1 TB lub 512 GB). Co więcej, w zestawie z laptopem otrzymają myszkę Huawei Swift oraz plecak Huawei CD62 w kolorze czarnym. W specjalnej ofercie znajduje się również laptop MateBook D 14, opracowany z myślą o wydajnej, mobilnej pracy i rozrywce – jego rekomendowana cena sprzedaży do 10 lipca wynosi 2999 zł. Wśród laptopów objętych specjalną ofertą znajduje się także MateBook 13 w edycji 2021 z procesorem AMD Ryzen™ 7 3700U w rekomendowanej cenie 3399 zł.

Do 10 lipca klienci huawei.pl mogą też skorzystać ze specjalnych ofert cenowych i promocyjnych zestawów na inne wybrane produkty marki

Nazwa urządzenia: W zestawie z: Cena promocyjna:
smartfon Huawei P40 lite opaską sportową Huawei Band 6 999 zł
smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro głośnikiem Huawei BT CM510 999 zł
bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds Pro głośnikiem Huawei BT CM510 699 zł
router Huawei WiFi Mesh WS5800-20 (2-pak) 599 zł
router Huawei WiFi Mesh WS5800-20 (3-pak) 849 zł

Klienci sklepu huawei.pl mogą skorzystać z bezpłatnej dostawy na następny dzień roboczy, pod warunkiem złożenia zamówienia i opłacenia go przed godziną 12.00. Sklep huawei.pl oferuje też klientom wiele wygodnych form płatności, w tym atrakcyjne raty 0%, płatności za pobraniem oraz dostawę do paczkomatów InPost. Dostawy są co do zasady bezpłatne. Sklep huawei.pl gwarantuje też 15 dni na ewentualny, bezpłatny zwrot zakupionego towaru. W sklepie można znaleźć szeroką gamę produktów producenta: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki, routery i akcesoria,w tym produkty ekskluzywne, niedostępne nigdzie indziej.

Na odwiedzających sklep codziennie, czekają nowe, atrakcyjne promocje, a w każdy wtorek klienci mogą skorzystać z oferty OkazjoWTORKÓW. Jest to cykliczna oferta na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity – dostępne wyłącznie w tym dniu. Klienci huawei.pl mogą też otrzymać 20 zł zniżki na zakupy na huawei.pl za wystawienie opinii o produkcie, a także 50 zł na kolejne zakupu w sklepie o wartoci 299 zł za zapisanie się do newslettera.

Leave a Comment